Kuvaus
| Muoto | Neliö |
| Tyyli | Square 3 Planks |
| Top Material Type | Puu |
| Poytamateriaali | Normal Oak |
| Jalka | X Shape |
| Legs Material Type | Metalli |
| Jalkamateriaali | Harjattu Teräs |
| Paksuus | 30 Mm |
| Reunantyyli | Suora |
| Leveys | 90 cm |
| Jalkojen Korkeus | 69 cm |
1 310,00 € sis. alv25,5%
| Muoto | Neliö |
| Tyyli | Square 3 Planks |
| Top Material Type | Puu |
| Poytamateriaali | Normal Oak |
| Jalka | X Shape |
| Legs Material Type | Metalli |
| Jalkamateriaali | Harjattu Teräs |
| Paksuus | 30 Mm |
| Reunantyyli | Suora |
| Leveys | 90 cm |
| Jalkojen Korkeus | 69 cm |
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.