Kuvaus
| Muoto | Suorakulmio |
| Tyyli | Lankkupoyta |
| Top Material Type | Puu |
| Poytamateriaali | Dark Brown |
| Jalka | Pylväs |
| Legs Material Type | Puu |
| Jalkamateriaali | Dark Brown |
| Paksuus | 40 Mm |
| Reunantyyli | Pyöristetty suora reuna |
| Pituus | 165 cm |
| Leveys | 95 cm |
| Jalkojen Korkeus | 73 cm |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.