Kuvaus
| Muoto | Tanskalainen soikio |
| Tyyli | Tanskalainen soikioe |
| Top Material Type | Puu |
| Poytamateriaali | Black |
| Jalka | Risti |
| Legs Material Type | Metalli |
| Jalkamateriaali | Harjattu Teräs |
| Paksuus | 30 Mm |
| Reunantyyli | Suora |
| Pituus | 200 cm |
| Leveys | 70 cm |
| Jalkojen Korkeus | 69 cm |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.