Kuvaus
| Muoto | Soikio |
| Tyyli | Ovaali Ruokapoyta |
| Top Material Type | Puu |
| Poytamateriaali | Dark Brown |
| Jalka | Hämähäkki |
| Legs Material Type | Metalli |
| Jalkamateriaali | Harjattu Teräs |
| Paksuus | 30 Mm |
| Reunantyyli | Suora |
| Halkaisija | 250 cm |
| Jalkojen Korkeus | 72 cm |
1 945,00 € sis. alv25,5%
| Muoto | Soikio |
| Tyyli | Ovaali Ruokapoyta |
| Top Material Type | Puu |
| Poytamateriaali | Dark Brown |
| Jalka | Hämähäkki |
| Legs Material Type | Metalli |
| Jalkamateriaali | Harjattu Teräs |
| Paksuus | 30 Mm |
| Reunantyyli | Suora |
| Halkaisija | 250 cm |
| Jalkojen Korkeus | 72 cm |
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.