Kuvaus
| Muoto | Suorakulmio |
| Tyyli | Ruokapoydan Penkki |
| Top Material Type | Puu |
| Poytamateriaali | Normal Oak |
| Jalka | U muoto |
| Legs Material Type | Puu |
| Jalkamateriaali | Normal Oak |
| Paksuus | 40 Mm |
| Reunantyyli | Viistetty reuna |
| Pituus | 110 cm |
| Leveys | 45 cm |
| Jalkojen Korkeus | 35 cm |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.