Kuvaus
| Muoto | Tanskalainen soikio |
| Tyyli | Tanskalainen soikioe |
| Top Material Type | Puu |
| Poytamateriaali | Dark Brown |
| Jalka | Risti |
| Legs Material Type | Puu |
| Jalkamateriaali | Dark Brown |
| Paksuus | 40 Mm |
| Reunantyyli | Sveitsiläinen reuna kaikki sivut |
| Pituus | 175 cm |
| Leveys | 90 cm |
| Jalkojen Korkeus | 69 cm |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.