Kuvaus
| Muoto | Tanskalainen soikio |
| Tyyli | Tanskalainen soikioe |
| Top Material Type | Puu |
| Poytamateriaali | Normal Oak |
| Jalka | Hämähäkki |
| Legs Material Type | Puu |
| Jalkamateriaali | Normal Oak |
| Paksuus | 30 Mm |
| Reunantyyli | Viistetty reuna |
| Pituus | 190 cm |
| Leveys | 95 cm |
| Jalkojen Korkeus | 72 cm |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.