Kuvaus
| Muoto | Suorakulmio |
| Tyyli | Lankkupoyta |
| Top Material Type | Puu |
| Poytamateriaali | White Wash |
| Jalka | Pylväs |
| Legs Material Type | Puu |
| Jalkamateriaali | White Wash |
| Paksuus | 40 Mm |
| Reunantyyli | Suora |
| Pituus | 240 cm |
| Leveys | 105 cm |
| Jalkojen Korkeus | 70 cm |

2 502,83 € sis. alv25,5%
| Muoto | Suorakulmio |
| Tyyli | Lankkupoyta |
| Top Material Type | Puu |
| Poytamateriaali | White Wash |
| Jalka | Pylväs |
| Legs Material Type | Puu |
| Jalkamateriaali | White Wash |
| Paksuus | 40 Mm |
| Reunantyyli | Suora |
| Pituus | 240 cm |
| Leveys | 105 cm |
| Jalkojen Korkeus | 70 cm |
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.