Kuvaus
| Muoto | Suorakulmio |
| Tyyli | Lankkupoyta 2 Lankusta |
| Top Material Type | Puu |
| Poytamateriaali | Dark Brown |
| Jalka | Kulmapilari |
| Legs Material Type | Puu |
| Jalkamateriaali | Dark Brown |
| Paksuus | 30 Mm |
| Reunantyyli | Viistetty reuna |
| Pituus | 200 cm |
| Leveys | 100 cm |
| Jalkojen Korkeus | 72 cm |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.