Kuvaus
| Muoto | Suorakulmio |
| Tyyli | Lankkupoyta 2 Lankusta |
| Top Material Type | Puu |
| Poytamateriaali | White Wash |
| Jalka | O muoto |
| Legs Material Type | Metalli |
| Jalkamateriaali | Ruostumaton Teräs |
| Paksuus | 30 Mm |
| Reunantyyli | Straigth |
| Pituus | 120 cm |
| Leveys | 100 cm |
| Jalkojen Korkeus | 70 cm |


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.