Kuvaus
| Muoto | Suorakulmio |
| Tyyli | Lankkupoyta 2 Lankusta |
| Top Material Type | Puu |
| Poytamateriaali | White Wash |
| Jalka | Trapez |
| Legs Material Type | Metalli |
| Jalkamateriaali | Harjattu Teräs |
| Paksuus | 30 Mm |
| Reunantyyli | Elävä reuna |
| Pituus | 210 cm |
| Leveys | 95 cm |
| Jalkojen Korkeus | 70 cm |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.