Kuvaus
| Muoto | Suorakulmio |
| Tyyli | Lankkupoyta 3 Lankusta |
| Top Material Type | Puu |
| Poytamateriaali | White Wash |
| Jalka | A muoto |
| Legs Material Type | Metalli |
| Jalkamateriaali | Harjattu Teräs |
| Paksuus | 40 Mm |
| Reunantyyli | Viistetty kaikki reunat |
| Pituus | 185 cm |
| Leveys | 95 cm |
| Jalkojen Korkeus | 71 cm |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.