Kuvaus
| Muoto | Pyöreä |
| Tyyli | Pyorea Ruokapoyta |
| Top Material Type | Puu |
| Poytamateriaali | Light Brown |
| Jalka | Kartio Suikale |
| Legs Material Type | Puu |
| Jalkamateriaali | Light Brown |
| Paksuus | 40 Mm |
| Reunantyyli | Viistetty reuna |
| Halkaisija | 165 cm |
| Jalkojen Korkeus | 69 cm |
3 128,00 € sis. alv25,5%
| Muoto | Pyöreä |
| Tyyli | Pyorea Ruokapoyta |
| Top Material Type | Puu |
| Poytamateriaali | Light Brown |
| Jalka | Kartio Suikale |
| Legs Material Type | Puu |
| Jalkamateriaali | Light Brown |
| Paksuus | 40 Mm |
| Reunantyyli | Viistetty reuna |
| Halkaisija | 165 cm |
| Jalkojen Korkeus | 69 cm |
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.