Kuvaus
| Muoto | Neliö |
| Tyyli | Square 2 Planks |
| Top Material Type | Puu |
| Poytamateriaali | Dark Brown |
| Jalka | Slat Box |
| Legs Material Type | Puu |
| Jalkamateriaali | Dark Brown |
| Paksuus | 40 Mm |
| Reunantyyli | Suora |
| Leveys | 90 cm |
| Jalkojen Korkeus | 69 cm |

1 410,00 € sis. alv25,5%
| Muoto | Neliö |
| Tyyli | Square 2 Planks |
| Top Material Type | Puu |
| Poytamateriaali | Dark Brown |
| Jalka | Slat Box |
| Legs Material Type | Puu |
| Jalkamateriaali | Dark Brown |
| Paksuus | 40 Mm |
| Reunantyyli | Suora |
| Leveys | 90 cm |
| Jalkojen Korkeus | 69 cm |
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.